45-lecie Giordani Gold. Nasze Klubowiczki inspirują.

Każda z nas jest inna, wyjątkowa, niepowtarzalna. I każda z nas najlepiej czuje się, gdy używa kosmetyków, którym ufa, które są niezawodne w każdej sytuacji i dodają pewności siebie. W katalogu 5 obchodzimy 45-lecie marki Giordani Gold. Od 45 lat Oriflame dba o to, by trafiały do was kosmetyki do kreowania makijażu najwyższej jakości. Giordani Gold od lat łączy w sobie wyrafinowanie, elegancję odcieni oraz designu, a przede wszystkim jakość formuł, w których odnajdziecie składniki pielęgnujące piękno każdej cery.

Zobaczcie, które z kosmetyków Giordani Gold wybierają nasze Klubowiczki.

Paulina świetnie pokazuje i opowiada, jak kreuje swój elegancki look.

 

U Joanny będziesz mogła podejrzeć, jak kosmetyki pięknie łączą się ze skórą, zapewniając naturalny efekt gładkiej cery.

 

Agata i Natalia opowiadają o każdym kosmetyku, którego użyły do wykreowania swojego profesjonalnego wizerunku.